Alkalmazotti közösség

Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola alkalmazotti közössége

Név Beosztás, besorolás
1. Navrasics Endre testnevelés Intézményvezető, Mesterpedagógus, Tanfelügyelő
2. Bogdánné Kovács Mária ének-zene Intézményvezető helyettes, minősített pedagógus II.
3. Simon Alice fizika, informatika Intézményvezető helyettes, minősített pedagógus II.
Teljes munkaidős pedagógusok
4. Tóthné Varga Krisztina 1.a osztály osztályfőnök
5. Cseprekálné Sas Zsófia 1.a osztály tanító, minősített pedagógus I. 2020.01.01-től
6. Nádainé Ivanics Andrea 1.b osztály osztályfőnök, minősített pedagógus II.
7. Szentannainé Daku Erzsébet 1.b osztály tanító, minősített  pedagógus II.
8. Lelkesné Szücs Csilla 2. osztály osztályfőnök
9. Béndek Lola 2. osztály tanító, gyakornok
10. Batizné Cseh Mária 3. a osztály osztályfőnök, minősített pedagógus II. 2020.01.01-től
11. Bertáné Várai Ildikó 3.a osztály tanító, könyvtáros
12. Formódiné Babics Éva 3.b osztály osztályfőnök, minősített pedagógus II.
13. Megyeri Nikoletta 3.b osztály tanító
14. Lékáné Lehóczki Alice 4. osztály osztályfőnök, minősített pedagógus II.
15. Sulyokné Maczák Márta 4. osztály tanító, minősített pedagógus II.
16. Drimmer László 5.a osztály osztályfőnök, minősített pedagógus I.
17. Föcsök Attiláné 8. osztály osztályfőnök
18. Meszlényi Gábor 6. osztály osztályfőnök, minősített pedagógus II.
19. Ravasz Ildikó 7.a osztály osztályfőnök
20. Ruppert Erika 7.b osztály osztályfőnök, minősített pedagógus II.
21. Kovács Dóra 8.a osztály osztályfőnök
22. Bársony Ibolya 8.b osztály osztályfőnök, minősített pedagógus II.
23. Szabó Zsuzsanna matematika, kémia, erkölcstan, hon-és népismeret, napközi minősített pedagógus II.
Részmunkaidős és megbízásos óraadó pedagógusok
24. Nagyné Tóth Gyöngyi – részmunkaidős (16 óra) rajz, földrajz tanár
25. Ferenci Rita Georgina részmunkaidős (15 óra) természetismeret, biológia tanár
26. Rákosáné Szabó Ivett – megbízásos óraadó (10 óra) napközi tanár
27. Simonné Pfarer Alexandra megbízásos óraadó (14 óra) 2019.09.01-30-ig napközi tanító
28. Babics Valéria (10 óra) 3.a ei, és mt. óra tanító
Pedagógiai munkát közvetlenül segítők
29. Nagypál-Varga Judit iskolatitkár
30. Csirke Mónika pedagógiai asszisztens
31. Pere Tünde pedagógiai asszisztens
Technikai alkalmazottak
32. Albert Zoltán Csaba karbantartó
33. Hegedűs Edina Erzsébet takarító
34. Hermecz Balázs Mihályné takarító
35. Nagy Anikó takarító
30 fő +2 fő részmunkaidős + 3 fő óraadó= 35 fő