Január
3. | Téli szünet utáni első tanítási nap („B” hét csütörtök) | |
3-tól | év végéig | Papíralapú naplók és tájékoztatók vezetése tanév végéig folyamatosan |
4. | Siójuti tanulók havi buszbérletének rendezése, kiosztása | |
7. | 9.00 | Diákolimpia teremlabdarúgás körzeti elődöntő Siófok IV. kcs. |
9. | Tanulók fotózása, egyéni és osztályképek készítése meghívott fotóssal – 3. 4.7. évfolyam | |
9-től | NETFIT mérés kezdete (április 26-ig kell elvégezni) | |
14. | 12.00-15.30 | Étkezési térítési díj fizetése |
15. | 7.00-13.0 | Étkezési térítési díj fizetése |
18. | Kölyökatlétika verseny Bonyhádon alsó tagozatosoknak | |
19. | 10.00 | Központi írásbeli felvételi vizsga 8. osztályosoknak (14 tanuló) |
25. | I. félév vége | |
25. | 14.00 | Munkaértekezlet, utána tagozatonként félévi osztályozó értekezlet (ügyeletet felmérni) |
28-tól | KRÉTA e-napló hivatalos bevezetése, szülőknek hozzáférés kiosztása | |
28. | 12.00 | EFOP 1.3.8. pályázat keretében Huzella Péter koncertje a művelődési házban |
28. | 9.00 | Diákolimpia teremlabdarúgás körzeti elődöntő Siófok III. kcs. |
Február
1. | 8.00 | Iskolagyűlés, igazgatói dicséretek kiosztása |
1. | Félévi értesítők kiosztása a tanulóknak | |
1. | 12.00 | Félévi beszámolók, statisztikai lapok leadásának határideje |
11. | 8.00 | Félévi tantestületi értekezlet – 3. tanítás nélküli munkanap (ügyeletet felmérni) |
Január folyamán:
– Cseprekálné Sas Zsófia gyakornok mentorálása (Zsófi portfóliót ír)
– Béndek Lola gyakornokok mentorálása
– Somogyi Tímea gyakornok mentorálása
– EFOP testvériskolai pályázat – foglalkozások, kötelező programok szervezése lebonyolítása
– TÁMOP pályázat fenntartási kötelezettség – úszásoktatás a 3. 4. évfolyamon
– TÁMOP pályázat fenntartási kötelezettség – kötelező programok szervezése lebonyolítása
– óralátogatások
– január havi adatszolgáltatások, jelentések a Siófoki Tankerületi Központnak és más adatkérőknek
– vezetői értekezletek hétfőnként
– munkaközösségi megbeszélések szükség szerint
– tanulmányi versenyekre való jelentkezés – Bendegúz anyanyelvi és Alapműveleti matematika
– folyamatos készülődés a Bolyai Természettudományi csapatversenyre – 4.b
– folyamatos készülés a Bókay Árpád biológia versenyre 2 tanulóval
– folyamatos készülés a Föld napja vetélkedőre 4 csapattal
– folyamatos készülés a Tudásbajnokság tanulmányi versenyre
– folyamatos készülés az Öveges József fizikaversenyre
– folyamatos készülés K&H versenyre
– folyamatos kapcsolattartás a Gyermekvédelmi Szolgálat családgondozóival
(Balatonszabadi és Siójut képviselőjével) – jelzőrendszeri megbeszélések
– félévi eredmények összegzése
– fogadó órák előzetes egyeztetés után, megbeszélés szerint
– naplók, szöveges értékelések, tájékoztatók, témazárók, felmérések –dokumentálás
– ÖKO munkacsoport megbeszélései
– DÖK: iskolagyűlés megszervezése
– SPORT: Diákolimpia teremlabdarúgó bajnokságok Siófok és Kölyökatlétika/házi kosárlabda mérkőzések
– házitanulmányi versenyek hirdetése
– Iskolai FACEBOOK oldal frissítése
– ISKOLAALMA osztása és adminisztrálása 1-6. évfolyam
– ISKOLATEJ adminisztrálása 1-8. évfolyam
– iskolai KRÓNIKA készítése
– SZKV összekötő
– iskolai HONLAP frissítése
– könyvek, folyóiratok, kiadványok terjesztése (Novum-, Graph-Art)
– tisztasági vizsgálat, szűrővizsgálat – védőnő
– faliújságok aktuálissá tétele alsósok és a 6.b