Mikor | Verseny neve | Minőség | Kiíró | Felkészítő tanár | Indulók száma, helyezés |
2018. októbertől | Bolyai Természettudományi Csapatverseny | országos | Bolyai Csapat Kft. Bp. | Szentannainé | 2 csapattal |
2018. októbertől | Bendegúz Tudásbajnokság Levelező Verseny (6 forduló) | országos | Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémia, Szeged | Föcsök Attiláné Kovács Dóra Somogyi Tímea | angol, történelem, természetismeret, biológia angolból: Kazda Adrián 5., Lestár Norbert 8., Homoki Gréta 11., Gyulai Luca 15. helyezésbiológiából: megyei döntő, 1. helyezés |
2018. októbertől | K&H Vigyázz, Kész, Pénz! pénzügyi vetélkedő | regionális | K&H Bank | Ravasz Ildikó | 2 csapattal |
2018. októbertől | Föld napja vetélkedő | területi | Siófoki SZC Krúdy Gyula Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája | Somogyi Tímea | 4 csapattal |
2018. október | Állatbarát plakátpályázat | országos | Orpheus Állatvédő Egyesület Szeged | Nagyné Tóth Gyöngyi | |
2018. novembertől | Bókay Árpád Országos Biológiaverseny | országos | A Kerek Világ Alapítvány (XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola) Bp. | Somogyi Tímea | Jakab Vivien, Jambrich Luca és Varga Eszter 8.o. tanulók a középdöntőig jutottak |
2018. november 21. március 30. | Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny | iskolai megyei | Nyelvtudományi Társaság Magyartanári Tagozat, Budapest | Ruppert Erika, Föcsök Attiláné | Csillik Vilmos 6.a továbbjutott a megyei fordulóba, ahol a 20. helyen végzett |
2019. januártól online fordulók | Zöld Okos kupa-Fenntarthatósági verseny | online | Somogyi Tímea | Megyei forduló: 5.helyezett csapat: Kovács Zakariás, Lengyel Bence, Tóth Lili7. Helyezett csapat: Deák Árpád, Csillik Vilmos, Végh Benedek
9. helyezett csapat: Berdán Bence, Rákosa Benjámin, Szakálas Máté Dunántúli regionális döntő: 5. helyezett csapat: Kovács Zakariás, Lengyel Bence, Tóth Lili 7. helyezett csapat: Berdán Bence, Rákosa Benjámin, Szakálas Máté 9. helyezett csapat: Deák Árpád, Csillik Vilmos, Végh Benedek |
|
2019. február 8. | Kazinczyról elnevezett “Szép Magyar Beszéd” verseny | területi forduló Balaton-parti iskolák számára | Kaposvári POK helyszín: Boglári Általánosa Iskola | Ruppert Erika | 2. hely Homoki Levente 5.o. |
2019. február 8. | Bolyai Természettudományi Csapatverseny | körzeti forduló Pannónia-Dél (Baranya, Somogy, Tolna, Zala megye | Bolyai Csapat Kft. Bp. | Szentannainé | 1. csapat: Mihály Fanni Rostás Atilla Titusz Sebesi Zsombor Sztranyák -Matyikó Áron 15. hely 2. csapat: Molnár Márton Ráncsik Fanni Ágota Szigeti Szonja Varga Lara Patrícia 35. hely |
2019. február 8. március 22. | BENBEGÚZ NyelvÉsz Nemzetközi Anyanyelvi Tanulmányi Verseny | iskolai megyei | Bendegúz Gyermek- és ifjúsági Akadémia, Szeged | Nádainé, Lékáné, Ruppert Erika, Föcsökné | iskolai forduló: 28 fő megyei forduló: 9 fő megyei: 2. hely Csillik Vilmos |
2019. február 15. | Zrínyi Ilona Matematikaverseny | megyei | MATEGYE Alapítvány Kecskemét | Ravasz Ildikó, Meszlényi Gábor, Simon Alice | 15 tanuló indult Végh Benedek iskolánk legeredményesebb versenyzője az első fordulóban |
2019. február 28. | József Attila Szavalóverseny kaposvári elődöntő 5-6.o. számára | megyei elődöntő | Somogy Megyei Pedagógiai Intézet | Ruppert Erika | 2 fő indult: Homoki Levente és Stolle Izabella 5.o. |
2019. március 7. | József Attila Szavalóverseny kaposvári elődöntő 7-8.o. számára | megyei elődöntő | Somogy Megyei Pedagógiai Intézet | Ruppert Erika | 2 fő indult: Molnár Zsófia és Orbán Máté 7.b |
2019. március 21. | Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny | megyei országos | Zalai Matematikai Tehetségekért Alapítvány | Sulyokné Tóthné,Szentannainé, Simon Alice | 30 fő írta a 3.4.a,4.b, 6.b osztályból évfolyamában a legeredményesebb tanuló: 3.o.:4.a:
4.b: Rostás Atilla Titusz 6.b: |
2019. április 3. | Alapműveleti Matematikaverseny | körzeti, megyei | Szivárvány Közalapítvány, Marcali helyszín: Siófoki Beszédes József Általános Iskola | Ravasz Ildikó Meszlényi Gábor | 8 fő írta körzeti fordulón Csillik Vilmos 3. hely, Végh Benedek 4. hely |
2019. március 8. | Országos Logo Programozási Verseny | regionális | Helyszín: Gyakorló Általános Iskola, Kaposvár | Simon Alice | Végh Benedek 4. helyCsillik Vilmos 8. hely
Kovács Zakariás 10. hely |
2019 tavasza | E-hód informatikaverseny | online | Simon Alice | Az 5-6. osztályos kategóriában Csillik Vilmos, a 7-8. osztályosokéban Kazda Adrián érte el a legjobb eredményt | |
2019. április 10. | Bendegúz Tudásbajnokág Levelező Verseny megyei forduló | országos | Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémia, Szeged | Somogyi Tímea, Kovács Dóra | Angol: Kazda Adrián 5., Lestár Norbert 8., Homoki Gréta 11., Gyulai Luca 15. helyezésTermészetismeret.: Tóth Lili 2., Kiss Márton 11., Lengyel Bence 13. helyezés
Biológia: megyei döntő, 1. helyezés |
2019. április 11. | József Attila Szavalóverseny | megyei | Kaposvári POK helyszín: Balatonszárszói József Attila Általános Iskola | Ruppert Erika | Molnár Zsófia 7.b Homoki Levente 5.o. |
2019. április 25. | K&H Országos Vigyázz, Kész, Pénz! pénzügyi vetélkedő | regionális | K&H Bank helyszín: Pécs | Ravasz Ildikó | 5 fős csapatban 1. hely: Csillik Vilmos, Mihály Lili, Talabér Csenge, Papp Nándor, Végh Benedek |
2019. április 30. | Föld napja Vetélkedő | körzeti | Siófoki SZC Krúdy Gyula középiskola | Somogyi Tímea | csapat 1. hely: Jakab Vivien, Jambrich Luca, Varga Eszter,csapat 4. hely: Kövecses Anna, Molnár Zsófia, Pervein Panna |
2019. május 11. | Medve szabadtéri matematika csapatverseny Veszprém | regionális | Matematika Összeköt Egyesület, Debrecen | Ravasz Ildikó | A medvematekon 1 aranymedve és 3 ezüstmedve csapatunk lett. |
2019. május 24. | Bendegúz Tudásbajnokág Levelező Verseny országos forduló | országos | Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémia, Szeged | Somogyi Tímea | biológia: országos 13. hely Varga Eszter (megyei 1. hely) |
2019. május 24. | Mini KRESZ Pindur-Pandúr Ki Mit Tud? Országos KRESZ Vetélkedő | országos | BRFK Budapest | Megyeri Nikoletta, Béndek Lola | 1. évfolyamból a 8 fős csapat: Ács Gergő, Deák Máté, Dér Máté, Gulyás Gábor, Márvány Kata, Márvány Szonja, Rákosa Gergő, Sümegi Máté
2. évfolyamból a 8 fős csapat: Kékesi Luca, Barabás Bende Koppány, Varga Dénes, Madaras Gergely, Pintér Petra, Gyulai Sára, Kósa Olivér, Kovács Bálint |
2019. június 11. | K&H Országos Vigyázz, Kész, Pénz! pénzügyi vetélkedő | országos | K&H Bank helyszín: Budapest | Ravasz Ildikó | 5 fős csapatban 7. hely: Csillik Vilmos, Mihály Lili, Talabér Csenge, Papp Nándor, Végh Benedek |