Szakkörök

Tanórán kívüli foglalkozások 2017-2018-as tanév

 Terembeosztás délután

„A” HÉT Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Kis foglalkoztató   SNI fejlesztés 11.55-14.45

H.J.V.K.

     
fejlesztő 11.40-pszichológus dr.M.M. logopédia K.T.A.      
tanári   11.40-14.40: fúvós M.J.     11.40-14.40: fúvós M J.
ének     14-15 szolfézs 2. csop    
biológia   14.00-15.30 matematika előkészítő R.I.      
informatika          
fizika 14-15 napközi 6.a 14-15 napközi 6.a 14-15 napközi 6.a 14-15 napközi 6.a 14-15 napközi 6.a
angol   12.00-17.30: zongora N.B.K. 13-14 szolfézs 1. csop.   12.00-17.30: zongora N.B.K.
földrajz   14-15 4. o. kat. hittan B.A. 14-14.45 német követő 8. B.I.    
történelem-német 14-15 napközi 6.b 14-15 napközi 6.b 14-15 napközi 6.b 14-15 napközi 6.b 14-15 napközi 6.b
magyar-német 14-15 napközi 7-8. 14-15 napközi 7-8. 14-15 napközi 7-8. 14-15 napközi 7-8. 14-15 napközi 7-8.
magyar-történelem       14.00-15.30 Magyar előkészítő F.A.  
tornaterem 14-15.30 atlétika M.G.

15.30-17.00 kézilabda 1-2o L.Sz.Cs.

14-15 testnevelés 8.b M.G.

14.45-17.00 kézilabda 3-4o L.SZ. Cs.

14-15 7.o testnevelés D.L. 14-15 8.a testnevelés M.G.

14.45-17.00 kézilabda 3-4o L.SZ. Cs

 
alsós foglalkoztató (volt könyvtár)   14-14.45 4. o ref. hittan Gy.D.T.A. 14-14.45 3.. o ref.hittan

Gy.D.T.A.

   
alsós matek

(volt 4.a)

14-15 napközi 5.o 14-15 napközi 5.o 14-15 napközi 5.o 14-15 napközi 5.o 14-15 napközi 5.o
orvosi szoba   SNI. fejlesztés, mozgásfejlesztés 10.25-11.55 Cs. L.

11.55-13.30 B.B.K., K.N.

13.10-14.20G.Zs.

L.L.

     
tükrös terem   13.00-14.30

néptánc

  15-16.30 néptánc  
művelődési ház 15.00-15.45 Kreatív 13.15-14 énekkar F.J.      

 

„B” HÉT Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Kis foglalkoztató   SNI fejlesztés 11.55-14.45

H.J.V.K.

     
fejlesztő 11.40-pszichológus dr.M.M. logopédia K.T.A.      
tanári   11.40-14.40: fúvós M.J.     11.40-14.40: fúvós M J.
ének     14-15 szolfézs 2. csop    
biológia   14.00-15.30 matematika előkészítő R.I.      
informatika          
fizika 14-15 napközi 6.a 14-15 napközi 6.a 14-15 napközi 6.a 14-15 napközi 6.a 14-15 napközi 6.a
angol   12.00-17.30: zongora N.B.K. 13-14 szolfézs 1. csop.   12.00-17.30: zongora N.B.K.
földrajz   14-15 4. o. kat. hittan B.A. 14-14.45 német követő 8. B.I.    
történelem-német 14-15 napközi 6.b 14-15 napközi 6.b 14-15 napközi 6.b 14-15 napközi 6.b 14-15 napközi 6.b
magyar-német 14-15 napközi 7-8. 14-15 napközi 7-8. 14-15 napközi 7-8. 14-15 napközi 7-8. 14-15 napközi 7-8.
magyar-történelem       14.00-15.30 Magyar előkészítő F.A.  
tornaterem 14-15.30 atlétika M.G.

15.30-17.00 kézilabda 1-2o L.Sz.Cs.

14-15 testnevelés 8.b M.G.

14.45-17.00 kézilabda 3-4o L.SZ. Cs.

14-15 7.o testnevelés D.L. 14-15 8.a testnevelés M.G.

14.45-17.00 kézilabda 3-4o L.SZ. Cs

 
alsós foglalkoztató (volt könyvtár)   14-14.45 4. o ref. hittan Gy.D.T.A. 14-14.45 3.. o ref.hittan

Gy.D.T.A.

   
alsós matek

(volt 4.a)

14-15 napközi 5.o 14-15 napközi 5.o 14-15 napközi 5.o 14-15 napközi 5.o 14-15 napközi 5.o
orvosi szoba   SNI. fejlesztés, mozgásfejlesztés 10.25-11.55 Cs. L.

11.55-13.30 B.B.K., K.N.

13.10-14.20G.Zs.

L.L.

     
tükrös terem   13.00-14.30

néptánc

  15-16.30 néptánc  
művelődési ház 15.00-15.45 Kreatív 13.15-14 énekkar F.J.