Sport

ATLÉTIKA

                                       2017/2018. TANÉVI
ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA®
ÜGYESSÉGI ÉS VÁLTÓFUTÓ CSAPATBAJNOKSÁG
III-IV. KORCSOPORT
2017.09.27
Kaposvár atlétika pálya

FIÚ III-IV. KORCSOPORT
(2003-2004-2005-2006-ban születettek)

Távolugrás fiú (indult: 4 csapat)

2. Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola 4,5625
Kiss Milán 2003 5,50
Csillik Szilárd 2003 4,87
Tóth Bendegúz 2005 4,08
Kovács Marcell 2004 3,80

Kislabdahajítás fiú (indult: 5 csapat)

4. Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola 45,9750
Kiss Milán 2003 57,81
Csillik Szilárd 2003 48,55
Tóth Bendegúz 2005 40,12
Süre Erik 2004 37,42
Kovács Marcell 2004 35,14

10×200 m vegyes váltó (5 leány – 5 fiú) (indult: 5 csapat)

4. Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola
Szili Dóra 2004 5:01.1
Csillik Szilárd 2003
Nagy Alexa 2004
Kovács Marcell 2004
Gyulai Luca 2005
Tóth Bendegúz 2005
Radnai Melitta 2004
Süle Erik 2004
Szili Nóra 2003
Kiss Milán 2003
LEÁNY III-IV. KORCSOPORT
(2003-2004-2005-2006-ban születettek)

Távolugrás leány (indult: 4 csapat)

1. Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola 4,2750
Szili Dóra 2003 4,55
Szili Nóra 2003 4,35
Nagy Alexa 2004 4,28
Radnai Melitta 2003 3,92
Gyulai Luca 2002 3,77

Kislabdahajítás leány (indult: 6 csapat)

2. Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola 40,7500
Szili Nóra 2003 44,65
Szabó Laura 2004 42,28
Radnai Melitta 2004 39,27
Szili Dóra 2004 36,80

Őszi mezei futóverseny

2017 10-25..- Szerda-SÓSTÓI FUTÓPARK 9 ÓRA

2003-2004 IV.kcs.

Csapat I. hely                                                             Csapat II. hely

Csillik Szilárd   6.                                                       Nagy Alexa 6.
Gyulai Benedek   16.                                                     Szabó Laura 12.
Kersák Kristóf Balázs. 19.                                           Szili Nóra 9.
Kiss Milán Krisztián   4.                                             Szili Dóra 8.
Süle Erik Levente 1.
Tiborcz Botond   8.

Éberhardt Kristóf 22.

2005-2006 III. kcs.

Csapat I. hely

Fábián Erik  45.                                                       Gulyás Gréta 6.
Nemes Ádám 36.                                                     Gyulai Luca 1.
Nimsz Ádám 17.                                                       Koskocsák Szimonetta 9.
Papp Nándor Máté 19.                                               Molnár Zsófia 15.
Szakálas Máté 42.                                                   Talabér Csenge 33.
Takács Magor Zsolt 45.                                            Varga Eszter 30.
Tóth András Bendegúz   12.                                     Nyírő Anna 26.

Ferenczi Márkó –

2007-2008 II.kcs.

Csapat III. hely

Deák Árpád    3.                                                          Virág Cinka  28.
Hamar Gergő   10.                                                      Horváth Minerva 17.
Molnár Márton     24.                                                 Gulyás Gitta 15.
Polányi Dániel Benjamin   33.
Ressinka Ádám 23.
Schäffer Szabolcs 30.
Szabó Roland 29 .
Szőke Zoltán 25.

    1. május 08., keddkcs.                                                                           Vörös Enikő 10.Tavaszi mezei futóverseny2017 10-25..- Szerda-SÓSTÓI FUTÓPARK 9 ÓRAIII.kcs. Gyulai Luca 2. hely
      1. kcs. Nagy Alexa 3. Szili Dóra 5. Szili Nóra 6. Radnai Melitta 8. Szabó Laura 10. A lány csapat II. helyezett.
      2. kcs. Kiss Milán 1. Süle Erik 2. Tiborcz Botond 5. Gyulai Benedek 10. Éberhardt Kristóf 11. A csapat az I. helyen végzett.

      A félkövérrel jelzettek bejutottak a megyei döntőbe.

      Megyei Döntő:                  2018. március 27.  

      Kaposvár, Városliget

      III.kcs. Gyulai Luca 17. hely, IV. kcs. Nagy Alexa 11. hely.

      1. kcs. Kiss Milán 25. Süle Erik 24. Tiborcz Botond 33. Gyulai Benedek 37. Csillik Szilárd 27.

      Csapat

      7. Somogy Balatonszabadi Kincskereső Ált. Iskola 109 hsz. Kiss Milán, Csillik Szilárd, Süle Erik, Gyulai Benedek,
      Tiborcz Botond

      AZ „ISKOLA SZÖCSKÉJE” HÁZI MAGASUGRÓVERSENY

      1. március 19.

      Eredmények:

      III.kcs. lány: I. Gyulai Luca 120 cm, II. Koskocsák Szimonetta 110 cm, III. Sipiló Nikolett 90 cm.

      III. kcs. fiú: I. Tóth Bendegúz 130 cm, II. Deák Árpád(II.kcs.) 125 cm, III. Szakálas Máté 125 cm, IV. Nemes Ádám         120  cm, V. Babai Dominik 115 cm.

      IV. kcs. lány: I. szili Dóra 130 cm, II. Nagy Alexa 130 cm, III. Lakatos Kíra 125 cm, IV. Szili Nóra 120 cm.

      IV. kcs fiú: I. Kiss Milán 155 cm, II. Csillik Szilárd 145 cm, III. Pápa Szilveszter 140 cm, IV. Éberhardt Kristóf 135 cm, V. Saidi Szelim 125 cm, VI. Süle Erik 120 cm.

      XVII. Jégvirág Atlétikai Terembajnokság 2018

      Balatonszemes, 2018.02.12.

      Eredmények:

      1. korcsoport: ezüstérem Virág Cinka 30m-es futás, Nagy Nóra helyből távolugrás, Bronzérem Nagy Nóra 30 m-es futás
      2. korcsoport: aranyérem Gulyás Gitta 30 m-es futás, bronzérem Kiss Kevin 30 m-es futás, 7 kör futás, Nagy Kitti 4 kör futás.

      III. korcsoport: aranyérem Tóth Bendegúz 30 m-es futás, ezüstérem Tóth Bendegúz 4 kör futás. Bronzérem Gulyás Gréta 4 kör futás.

      1. korcsoport: aranyérem Kiss Milán medicinlabda dobás, Csillik Szilárd 4 kör, 7 kör futás, Szili Dóra 4 kör futás. Ezüstérem Kiss Milán 30 m-es futás, Szili Nóra 4 kör futás, Nagy Alexa 7 kör futás. Bronzérem Éberhardt Kristóf 4 kör futás.

      Svédváltó: lány 3. hely. Takács Rege, Gulyás Gitta, Gulyás Gréta, Nagy Alexa. Fiú 1. hely. Kotterich Timon, Kiss Kevin, Tóth Bendegúz, Kiss Milán.

      BAROSS-KUPA 2017. október 3-án Siófokon a Baross iskolában

      Lány utcai futás:
      1. Gyulai Luca (Balatonszabadi)
      2. Kocsis Szilvia (Vak Bottyán)
      3. Radnai Melitta (Balatonszabadi)

       

      Távolugrás lány:
      1. Szili Dóra (Balatonszabadi)
      2. Szili Nóra (Balatonszabadi)
      3. Nagy Alexa (Balatonszabadi)

      Távolugrás fiú:
      1. Kiss Milán (Balatonszabadi)
      2. Papp Lóránt (Vak Bottyán)
      3. Balázs Attila (Zamárdi)

      Súlylökés fiú:
      1. Balázs Attila (Zamárdi)
      2. Kiss Milán (Balatonszabadi)
      3. Fidor Noel (Vak Bottyán)

      Labdarúgás:
      Abszolút kategória
      1. Balatonszabadi
      2. Vak Bottyán (Siófok)
      3. Beszédes (Siófok)

      Kis csapatok
      1. Balatonszabadi
      2. Ságvár
      3. Balatonkiliti

      Gólkirály: Csillik Szilárd (Balatonszabadi)
      Legjobb kapus: Krisztin Botond (Balatonszabadi)
      Legjobb edző: Meszlényi Gábor (Balatonszabadi)

      SPORT XXI. PROGRAM TEREMATLÉTIA VERSENYE DÉL-DUNÁNTÚLI RÉGIÓ I. forduló

      Bonyhád 2017.12.02. szombat 10 órától

      A 14 csapatos versenyen, ahol először szerepelt csapatunk, az V. helyet sikerült megszerezni az U11-es korcsoportban.

      Csapattagok: Nagy Kitti, Kiss Kevin, Szabó Roland, Molnár Márton, Hamar Gergő, Bódog Marcell, Deák Árpád, Kazda Zente.

       

      SPORT XXI. PROGRAM TEREMATLÉTIA VERSENYE DÉL-DUNÁNTÚLI RÉGIÓ II. forduló

      Bonyhád 2018. január 20. szombat 10 órától

      Az U11-es kategóriában csapatunk a III. helyen végzett.

      Csapattagok: Nimsz Anna, Gulyás Gitta, Kiss Kevin, Szabó Roland, Molnár Márton, Hamar Gergő, Bódog Marcell, Polányi Dániel

      DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA I-II. KCS.-OS KÖRZETI DÖNTŐ

      ZAMÁRDI 2018.04.23.

      II. kcs. lány csapat III. hely.

      Csapattagok: Bíró Boglárka, Csajtai Panna, Gulyás Gitta, Horváth Minerva, Nagy Kitti, Nimsz Anna.

      II. kcs. fiú csapat II. hely.

      Csapattagok: Deák Árpád, Kiss Kevin, Szabó Roland, Bódog Marcell, Kazda Zente, Szőke Zoltán.

      Egyéniben Deák Árpád III. hely, Kiss Kevin IV. hely.

       

      DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA I-II. KCS.-OS KÖRZETI DÖNTŐ

      ZAMÁRDI 2018.04.24. 

      III. kcs. lány IV. hely

      Csapattagok: Gulyás Gréta, Gyulai Luca, Koskocsák Szimonetta ,Molnár Zsófia, Nyírő Anna.

      IV. kcs. lány csapat I. hely

      Csapattagok: Nagy Alexa, Radnai Melitta, Szabó Laura, Szili Dóra, Szili Nóra.

      Egyéniben Szili Dóra II. hely, Szili Nóra III. hely.

      IV. kcs. fiú csapat I. hely

      Csapattagok: Csillik Szilárd, Éberhardt Kristóf, Kiss Milán, Krisztin Botond, Süle Erik.

      Egyéniben Kiss Milán I. hely, Csillik Szilárd II. hely.

      1. KCS. ATLÉTIKA

      HÁROMPRÓBA BAJNOKSÁG

      MEGYEI DÖNTŐ

      Kaposvári Sportközpont és Sportiskola

      atlétikai pálya

    II. korcsoport FIÚ EGYÉNI végeredmény
    Ssz Név Szév 60 m p T p Kisl p Összp Iskola
    1. Balogh Krisztián 2007 9,00 161 4,22 108 41,26 107 376 p Kaposvári Kodály Zoltán Központi Ált. Isk. Berzsenyi Dániel Tagisk.
    2. Magyar Miklós Tibor 2007 8,83 169 4,22 108 35,26 88 365 p Siófoki Vak Bottyán János Ált. Isk. és AMI
    3. Horváth Márton Benedek 2007 8,99 161 4,08 101 36,51 92 354 p Marcali Noszlopy Gáspár Ált. Isk. és AMI
    4. Borza Barna 2007 9,05 159 4,12 103 36,17 91 353 p Siófoki Beszédes József Ált. Isk.
    5. Tóth Dániel 2007 9,48 140 4,12 103 41,65 108 351 p Öreglaki Általános Iskola
    6. Deák Árpád 2007 9,17 153 4,24 109 33,45 83 345 p Balatonszabadi Kincskereső Ált. Isk.

III. KCS. ATLÉTIKA

NÉGYPRÓBA BAJNOKSÁG

DIÁKOLIMPIA

MEGYEI DÖNTŐ

Kaposvári Sportközpont és Sportiskola

atlétikai pálya

  1. május 07., hétfő
    III. korcsoport FIÚ EGYÉNI végeredmény
    Ssz Név Szév 60 m p T p kisl p 600 m p Összp Iskola
    1. Hauptman Barnabás 2005 8,12 202 5,09 153 52,35 144 1:42,50 195 694 p Nagyatád Bárdos L.
    2. Sövény Zoltán 2005 8,91 165 4,92 144 55,87 156 1:48,60 174 639 p Balatonszemes
    3. Tóth András Bendegúz 2005 8,11 202 4,75 135 46,61 125 1:59,70 138 600 p Balatonszabadi Kincskereső
    III. korcsoport LEÁNY EGYÉNI végeredmény
    Ssz Név Szév 60 m p T p kisl p 600 m p Összp Iskola
    14. Gyulai Luca 2005 8,91 190 4,26 143 29,18 94 1:52,50 198 625 p Balatonszabadi Kincskereső Ált. Isk
  1. KCS. ATLÉTIKA

                              ÖTPRÓBA BAJNOKSÁG

                                      DIÁKOLIMPIA

                                     MEGYEI DÖNTŐ

Kaposvári Sportközpont és Sportiskola

atlétika pálya

  1. május 03., csütörtök
    1. korcsoport LEÁNY CSAPAT verseny
    4. Balatonszabadi Kincskereso Általános Iskola
    Nagy Alexa   580     Radnai Melitta   641
    Szabó Laura Fanni   556     Szili Dóra Laura   721
    Szili Nóra   647         0
    3145 p
    1. korcsoport LEÁNY EGYÉNI végeredmény
    8. Szili Dóra Laura 2004 13,89 181 5,12 204 38,40 133 6,23 68 2:56,65 135 721 p Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola
    1. korcsoport FIÚ CSAPAT verseny
    3. Balatonszabadi Kincskereso Általános Iskola
    Csillik Szilárd   780     Éberhardt Kristóf   623
    Kiss Milán Krisztián   922     Krisztin Botond   656
    Süle Erik Levente   573        0
    3554 p
    1. korcsoport FIÚ EGYÉNI végeredmény
    1. Kiss Milán Krisztián 2003 11,86 223 5,88 198 58,62 166 11,28 158 2:26,60 177 922 p Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola
    6. Csillik Szilárd 2003 12,74 189 4,97 147 53,00 146 9,72 125 2:28,27 173 780 p Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola

    2017/2018. TANÉV

    ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA®

    III. KORCSOPORT

    EGYÉNI PÁLYABAJNOKSÁG

    SOMOGY MEGYE
    Helyszín: Kaposvár, Arany János utcai atlétika pálya
    Időpont: 2018.05.09.
60 m fiú döntő 8.0
Indulók száma: 9
1. Tóth András Bendegúz 2005 Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 8.0

 

Távolugrás (60cm-es sávból) fiú 5.00
Indulók száma: 5
1. Tóth András Bendegúz 2005 Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 4.73

 

Kislabdahajítás fiú 58.00
Indulók száma: 8
1. Füzi Dominik Zoltán 2005 Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kaposvár 51.63
2. Horváth László 2005 Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kaposvár 48.67
3. Tóth András Bendegúz 2005 Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 47.91
     
100 m leány döntő 13.0
Indulók száma: 8
1. Ogonavszky Eszter 2003 Boglári Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Balatonboglár 12.6
2. Papp Lili 2004 Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kaposvár 13.0
3. Bodó Kata 2003 Palonai Magyar Bálint Általános Iskola Fonyód 13.5
4. Jámbor Petra Bernadett 2004 Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kaposvár 13.8
5. Hajnal Sára 2003 Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kaposvár 14.0
6. Szili Nóra 2003 Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 14.2

 

4×100 m váltófutás leány 54.0
Induló csapatok száma: 4
1. Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kaposvár 55.1
Gárdonyi Bori 2004, Hajnal Sára 2003, Papp Dóra Katalin 2004, Papp Lili 2004
2. Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Szili Dóra, Szili Nóra, Nagy Alexa, Radnai Melitta Balatonszabadi 56.7
Távolugrás leány 4.85
Indulók száma: 13
1. Szili Dóra 2004 Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 5.10
2. Ogonavszky Eszter 2003 Boglári Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Balatonboglár 5.03
3. Lakatos Petra 2003 Boglári Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Balatonboglár 4.82
4. Simon Csenge Boróka 2003 Siófoki Perczel Mór Gimnázium Siófok 4.75
5. Hajnal Sára 2003 Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kaposvár 4.42
6. Tóth Johanna 2004 Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kaposvár 4.37
7. Nagy Alexa 2004 Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 4.37
8. Koponyás Laura 2003 Palonai Magyar Bálint Általános Iskola Fonyód 4.35
9. Szili Nóra 2003 Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 4.35

 

 

Kislabdahajítás leány 56.00
Indulók száma: 11
8. Szabó Laura Fanni 2004 Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 43.74
9. Radnai Melitta 2004 Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 42.00

 

100 m fiú döntő 11.8
Indulók száma: 12
1. Kiss Milán Krisztián 2003 Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 11.6
300 m fiú 40.0
Indulók száma: 9
1. Erdélyi József Dominik 2003 Kéthelyi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kéthely 41.4
2. Csillik Szilárd 2003 Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 41.9
     
4×100 m váltófutás fiú 48.5
Induló csapatok száma: 7
1. Kéthelyi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kéthely 48.3
Bogdán Dávid 2003, Bogdán Kristóf 2004, Erdélyi József Dominik 2003, Hodorics Domonkos 2003
2. Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 50.2
Csillik Szilárd 2003, Éberhardt Kristóf 2004, Kiss Milán Krisztián 2003, Süle Erik Levente 2004

 

Távolugrás fiú 5.60
Indulók száma: 14
1. Kiss Milán Krisztián 2003 Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 5.68
     
Súlylökés (4 kg) fiú 12.50
Indulók száma: 15
9. Krisztin Botond 2003 Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 9.88
Kislabdahajítás fiú 70.00
   
Indulók száma: 18
6. Krisztin Botond 2003 Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola Balatonszabadi 59.76

2017/2018. TANÉV ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA® ORSZÁGOS DÖNTŐ IV. korcsoport

Győr, Olimpiai Sportpark 2018. május 31.

 

Távolugrás fiú – IV. kcs. 1. Brunner Hugó, 2. Magyari Kristóf, 3.Kiss Milán Krisztián  Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola 6,13

Távolugrás leány – IV. kcs. 13. Szili Dóra  Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola 4,94

2017/2018. TANÉVI ORSZÁGOS DÖNTŐ IV. KORCSOPORT

GYŐR – OLIMPIAI SPORTPARK 2018. június 1.

  1. Babos Ármin Dominik 11,40 242 6,11 212 56,74 159 13,41 208 2:27,51 174 995 p Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola 2. Kiss Milán Krisztián 11,93 221 5,93 201 59,98 171 11,67 167 2:25,63 179 939 p Balatonszabadi Kincskereső Általános

1 Babos Ármin Dominik 2003 11,40 242 6,11 212 56,74 159 13,41 208 2:27,51 174 995 p Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola 2 Kiss Milán Krisztián 2003 11,93 221 5,93 201 59,98 171 11,67 167 2:25,63 179 939 p Balatonszabadi Kincskereső Általános