Osztály névsorok

2018-2019-es tanév

1.osztály

Osztályfőnök: Lelkesné Szücs Csilla

Béndek Lola

  1. Ács Gergő
  2. Bálint Zsombor Bendegúz
  3. Berkó Balázs Attila
  4. Bodó Zsolt István
  5. Deák Máté
  6. Dér Máté
  7. Dombóvári Péter
  8. Gosztola Bence
  9. Gulyás Gábor
  10. Hoffer Ádám
  11. Homoki Hanna Eszter
  12. Horváth Zsolt Fernandó
  13. Horvátics László Bence
  14. Hosszú Máté
  15. Kapitány Andrea Kincső
  16. Kaszás Marcell András
  17. Kemény Alex
  18. Kis Bálint Zoltán
  19. Lakatos Dávid
  20. Márvány Kata
  21. Márvány Szonja
  22. Nyári Dzsúlió
  23. Privóczky Panka
  24. Rákosa Gergő
  25. Sümegi Máté
  26. Szilasy Szonja
  27. Vajda Mátyás Zoltán
  28. Végh Szilvia Aurélia
  29. Virág Ármin Benedek

 

2.a osztály

Osztályfőnök: Batizné Cseh Mária                         

Kisignáczné Horváth Viktória

  1. Ábrahám Panna
  2. Ács Eszter
  3. Barabás Bende Koppány
  4. Kékesi Luca
  5. Lakatos Sándor Richárd
  6. László Laura
  7. Madaras Gergely
  8. Papp Eszter
  9. Simovics Réka
  10. Szabó Lili
  11. Szili Péter
  12. Varga Dénes
  13. Vecsera Sára

 

2.b osztály

Osztályfőnök: Formódiné Babics Éva

Megyeri Nikoletta

  1. Bárány Zsombor
  2. Bognár-Takács Ármin
  3. Csapó Petra Lilla
  4. Farkas Benedek Antal
  5. Gyulai Sára
  6. Gyurkovics-Bencze Marcell
  7. Judás Amanda Gyöngyi
  8. Kósa Olivér
  9. Kovács Bálint
  10. Magyar Gergő
  11. Nagy Viola
  12. Pintér Petra
  13. Sárai Bence Attila
  14. Szalai Gergő
  15. Szász András
  16. Szigeti Szandra
  17. Takács Noel Bendegúz

 

  1. osztály

Osztályfőnök: Lékáné Lehóczki Alice

Sulyokné Maczák Márta

  1. Ács Nóra
  2. Bodó Tamás Gyula
  3. Dér Miklós
  4. Galamb Milán Márk
  5. Hedrick Boglárka
  6. Horváth Hanna Rebeka
  7. Kiss Endre Ferenc
  8. Kócsag Áron
  9. Kosztyán Patrik Botond
  10. Kotterisch Timon
  11. Márvány Anna Zsófia
  12. Mayer Martin
  13. Mihók Milla
  14. Nagy Nóra
  15. Németh Levente
  16. Nyirő Nóra
  17. Rákosa Izabella
  18. Rupert Zsófia
  19. Szántó Henrik Kornél
  20. Takács Rege Csende
  21. Tóth Boldizsár

4.a osztály

Osztályfőnök: Tóthné Varga Krisztina

                          Fodor Janka

  1. Bódog Marcell
  2. Bognár-Takács Boglárka
  3. Farkas Réka Sára
  4. Földesi István Benedek
  5. Gonda Zsolt
  6. Hamar Gergő
  7. Horváth Minerva Angelika
  8. Horváth Tímea Írisz
  9. Kajári Nikolett Réka
  10. Kapitány Katinka
  11. Mikó Gréta
  12. Nébel Melinda
  13. Plézer János Máté
  14. Ressinka Ádám
  15. Rózsa Zoltán János
  16. Rupert Bálint
  17. Szántó Lőrinc Barnabás
  18. Szigeti Csongor
  19. Varga Nóra
  20. Virág Cinka Panna

 

4.b osztály

Osztályfőnök: Nádainé Ivanics Andrea

Szentannainé Daku Erzsébet

  1. Berdán Bianka
  2. Csanádi Levente – mt.
  3. Egyed Csongor
  4. Göncz Ofélia
  5. Mihály Fanni
  6. Molnár Márton
  7. Nyári Andor
  8. Polányi Dániel Benjámin
  9. Ráncsik Fanni Ágota
  10. Rostás Atilla Titusz
  11. Sárai Alexandra Nikolett
  12. Schäffer Szabolcs
  13. Sebesi Zsombor
  14. Szigeti Szonja
  15. Szőke Zoltán
  16. Sztranyák-Matyikó Áron
  17. Tamás Laura
  18. Varga Lara Patrícia
  19. Veréb Regina
  20. Vörös Enikő Gréta

 

  1. osztály

Osztályfőnök: Meszlényi Gábor

  1. Antal Rebeka
  2. Bíró Boglárka
  3. Fazekas Patrícia
  4. Gasparics Zalán
  5. Gőzse Áron Kristóf
  6. Gulyás Gitta
  7. Gyurkovics-Bence Péter
  8. Harmath Kornél Csongor
  9. Hoffer Noémi
  10. Homoki Levente
  11. Horváth Hunor Ferenc
  12. Horváth Hunor Zalán
  13. Kazda Zente István
  14. Kiss Máté Kevi
  15. Nagy Kitti
  16. Nimsz Anna
  17. Pervein Alina
  18. Pete-Tóth Alex
  19. Sámson Cintia
  20. Stolle Izabella
  21. Szabó Roland
  22. Tasi Balázs
  23. Tóth Anita Lili

 

6.a osztály

Osztályfőnök: Ravasz Ildikó

  1. Berdán Bence
  1. Csillik Vilmos
  2. Kátai János Máté
  3. Kersák Botond Attila
  4. Kiss Márton
  5. Kovács Vendel
  6. Mihály Lili Hanna
  7. Német Vanessa Márta
  8. Nimsz Ádám
  9. Papp Nándor Máté
  10. Plézer Panna Zselyke
  11. Szakálas Máté
  12. Szász Viola
  13. Szkopincev Mária
  14. Talabér Csenge
  15. Tiglmann Krisztina
  16. Végh Benedek

 

6.b osztály

Osztályfőnök: Ruppert Erika

  1. Csajtai Panna Dzsesszika
  2. Csősz Alexandra
  3. Deák Árpád
  4. Drabant János Dominik
  5. Fábián Erik
  6. Ferenczi Márkó
  7. Forgács Kristóf
  8. Gulyás Gréta
  9. Illés Titanilla
  10. Katalin Botond Vendel
  11. Kelemen Martin
  12. Kovács Zakariás Kristóf
  13. Lengyel Bence
  14. Nemes Ádám
  15. Rákosa Benjámin
  16. Szabó Máté
  17. Tóth Lili
  18. Zsupos Dominik

 

7.a osztály

Osztályfőnök: Kovács Dóra

  1. Csontos Bence
  2. Gurdon Vivien
  3. Gyulai Luca
  4. Hamar Milán
  5. Homoki Gréta Flóra
  6. Hörömpöli Dorina
  7. Kiss Máté Tamás
  8. Kotterisch Mia
  9. Magyar Fanni
  10. Mikó Csaba Máté
  11. Molnár Marcián
  12. Orsós Máté
  13. Schӓffer Ágnes Dominika
  14. Sipiló Nikolett
  15. Takács Anna Alexa
  16. Takács Magor Zsolt
  17. Takács Sára
  18. Tamás Máté
  19. Váti Bence István

 

7.b osztály

Osztályfőnök: Bársony Ibolya

  1. Almacht Áron
  2. Babai Dominik János
  3. Bévárdi Marcell
  4. Csele László
  5. Gasparics Bálint
  6. Hegyi Alexandra Kitti
  7. Kiss Dominik Balázs
  8. Koskocsák Szimonetta
  9. Kovács Zoltán András
  10. Kövecses Anna
  11. Krisztin Virág
  12. Látrányi Bianka
  13. Lelkes Réka
  14. Molnár Zsófia
  15. Morvai Bálint
  16. Nyirő Anna
  17. Orbán Máté Roland
  18. Pervein Panna
  19. Szabadi Péter Zoltán
  20. Szabó Luca Kira
  21. Szántó Gergő Levente
  22. Sztranyák-Matyikó Jázmin
  23. Tóth András Bendegúz
  24. Tóth Réka
  25. Veréb Dominik

 

  1. osztály

Osztályfőnök: Föcsök Attiláné

  1. Ábrahám Dominika Ágota
  2. Barnucz Máté
  3. Fábián Patrik
  4. Fehér Gergő
  5. Gável Bettina
  6. Halma András
  7. Homoki Zalán Ákos
  8. Jakab Vivien
  9. Jambrich Luca
  10. Katalin Zsolt Benjámin
  11. Kazda Adrián Zsolt
  12. Kiss Kitti
  13. Kiss Róbert
  14. Kovács Marcell
  15. Körmendy Balázs Dániel
  16. Krisztin Bence
  17. Lestár Norbert
  18. Lipót Leon
  19. Meiszter Réka
  20. Németh Zsófi
  21. Papp Bálint Sándor
  22. Radnai Melitta
  23. Sebesi Vivien
  24. Sztupinszky Ákos
  25. Tamás Levente
  26. Umana Brian Alexander
  27. Varga Eszter
  28. Varga Lajos