Művészeti iskola

Együttműködés a Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és
Alapfokú Művészeti Iskolával a 2017 – 2018-as tanévben

Ebben a tanévben az 1.a osztály néptánc-tagozatos osztályként indul és a 4. évfolyamig ez kötelező a tanulóknak. A heti 5 testnevelés órából 2 óra néptáncóra.

Iskolánkban a tizennegyedik tanévét kezdi a Siófoki Művészeti Iskola kihelyezett néptánc tagozata CSUTRI CSAPAT néven 11 fővel Szigeti Angéla és Papp Károly művészeti vezetők irányításával.
Idén az órák hétfőn és szerdán 17,00– 18,30-ig a Siófoki Beszédes József Általános Iskolában lesznek.

Néptáncos névsor (11 fő):
Farkas Réka Sára 3.a
Plézer János Máté 3.a
Molnár Márton 3.b
Szigeti Szonja 3.b
Hoffer Noémi 4.o.
Nimsz Anna 4.o.
Gulyás Gitta 4.o.
Kazda Zente István 4.o.
Nagy Kitti 4.o.
Sámson Cintia 4.o.
Plézer Panna Zselyke 5.a

Siófokra jár 6 fő: Tiglmann Krisztina 5.a, Talabér Csenge 5.a, Kiss Dominik 6.b, Molnár Zsófia 6.b, Sebesi Vivien 7.o., Kapitány Katinka 3.a

Ebben a tanévben 17 növendékkel a tizenkettedik tanévét kezdi a Siófoki Művészeti Iskola kihelyezett zenei tagozata. Tanulóink szolfézsra és hangszeres órákra B.szabadiba és Siófokra is járnak.

Bati Zoltán                           1 szolfézscsoportot vezet B.szabadiban
Nagyné Bilák Karolina   zongorát tanít B.szabadiban és Siófokon
Meringer Janka                furulyát és fuvolát oktat B. szabadiban
Szakács Ádám                   hegedűt tanít Siófokon

Zeneiskolás növendékek:
1.     2.o.     Kotterisch Timon – zongora
2.    2.o.     Márvány Anna Zsófia – furulya
3.    3.a      Földesi István Benedek – furulya
4.    3.a      Kapitány Katinka – furulya
5.    4.o.     Homoki Levente – zongora
6.    4.o.     Antal Rebeka – fuvola
7.    4.o.     Gyurkovics-Bencze Péter – furulya
8.    4.o.    Kazda Zente István – hegedű Siófokon
9.    4.o.    Gasparics Zalán – furulya
10.  4.o.    Lénárt Bálint – zongora
11.   4.o.   Harmath Kornél Csongor – zongora
12.   5.a    Szkopincev Mária – zongora
13.   5.a    Végh Benedek – furulya
14.   5.b    Csajtai Panna Dzsesszika – zongora
15.   5.b   Tóth Lili – furulya
16.   5.b   Szabó Máté – furulya
17.   7.o.   Körmendy Balázs – zongora Siófok

Összesítve:
Szolfézs           16 fő B.szabadi és 1 fő Siófok
Zongora            6 fő B.szabadi és 1 fő Siófok
Furulya              8 fő
Fuvola                1 fő
Hegedű              1 fő Siófok

A hangszeres órák kedden és csütörtökön egyénileg, külön beosztás szerint.

Szolfézs órák szerdán 13.00 – 14.00

1.      2.o. Kotterisch Timon – zongora
2.     2.o. Márvány Anna Zsófia – furulya
3.     3.a Földesi István Benedek – furulya
4.    3.a Kapitány Katinka – furulya

Szolfézs órák szerdán 14.00 – 15.00

1.    4.o. Homoki Levente – zongora
2.   4.o. Antal Rebeka – fuvola
3.   4.o. Gyurkovics-Bencze Péter – furulya
4.   4.o. Kazda Zente István – hegedű Siófokon
5.   4.o. Gasparics Zalán – furulya
6.   4.o. Lénárt Bálint – zongora
7.   4.o. Harmath Kornél Csongor – zongora
8.   5.a Szkopincev Mária – zongora
9.   5.a Végh Benedek – furulya
10. 5.b Csajtai Panna Dzsesszika – zongora
11. 5.b Tóth Lili – furulya
12. 5.b Szabó Máté – furulya