Programok

2019. október havi program

október

1-15-ig Adatszolgáltatás, statisztika KIR-STAT
1.    10.00 Diákolimpia mezei futóverseny körzeti elődöntő Zamárdiban I-IV. kcs.
1.    17.30 Szülői értekezlet – 8.b osztály
2.     8.00 Fogorvosi szűrővizsgálat – 2. osztály
2.    17.00 Szülői értekezlet – 3.a és 3.b osztály
3.    17.00 Szülői értekezlet – 1.b osztály
4.    13.30 Kabóca Bábszínház előadása a művelődési házban
4.    17.00 Szülői értekezlet – 8.a osztály
4.     8.00 Iskolai megemlékezés az aradi vértanúkról a művelődési házban, utána koszorúzás a Batthyány-szobornál a templomkertben  (7. osztályosok műsora)
7.    12.00-15.30     Étkezési térítési díj fizetése
8.    16.00- Munkaértekezlet – előtte munkavédelmi oktatás
10.    7.00 Szülői értekezlet – 1.a osztály
10.   17.00 Szülői értekezlet – 6. osztály
11-ig           1. osztályos tanulók előzetes felmérése /névsor DIFER-hez/
11.     9.00-12.30 Természettudományi laborgyakorlatok 8. évfolyama Perczel Mór Gimnáziumban
14.     7.00-13.00    Étkezési térítési díj fizetése
14.    12.00 EFOP 1.3.8. pályázat keretében koncert az aulában
14-15. 15.00-18.00 Papírgyűjtés – SZKV szervezés
14-18.          Év eleji minimummérés matematikából és szövegértésből – 3. 5. évfolyam
15.     17.00 Szülői értekezlet – 7.a osztály
16.      8.00 Fogorvosi szűrővizsgálat – 3.a és 3.b osztály
16.      9.00 Baross Tanműhely (Siófok, Fő utca 258.) bemutatása 8. évfolyam
17.    14.00 Ország-futáshoz csatlakozik iskolánk – DÖK szervezés
22.      8.00 Iskolai megemlékezés az 1956-os forradalom és szabadságharc alkalmából a művelődési házban (8.a műsora)
22.     17.00 Községi megemlékezés az 1956-os forradalom és szabadságharc emléknapján a művelődési házban, utána koszorúzás a temetőkertben (8.a műsora)
23.               Nemzeti ünnep
24.    13.35 Munka-alkalmassági vizsgálat az orvosi szobában (Dr. Mihályka E.)
25.              „Krúdy-napok” Pályaorientációs nap 8. évfolyam
25-ig          OH felé létszámjelentés a DIFER-hez

Őszi szünet: 2019.10.28-31-ig; utolsó tanítási nap: 2019.10.25. (péntek); első tanítási nap: 2019.11.04. („B” hét hétfő)

október folyamán:
– Óralátogatások
– Béndek Lola és Megyeri Nikoletta portfólióírása
– Béndek Lola gyakornokok mentorálása
– Nagy Lúcia főiskolai hallgató hospitálása a 3. a-ban (21.22.24.)
– TÁMOP pályázat fenntartási kötelezettség, úszásoktatás a 3. és 4. évfolyamon
– EFOP testvériskolai pályázat – foglalkozások, kötelező programok szervezése lebonyolítása
– ÖKO munkacsoport aktuális feladata: papírgyűjtés
– Havi elszámolás a tankerületben
– 25-ig szociometriai mérés elkészítése és kiértékelése
– tanulmányi versenyekre, rajzversenyekre való jelentkezés
– jelzőrendszeri megbeszélések
– vezetői megbeszélések minden kedden
– munkaközösségi megbeszélések szükség szerint
– fogadó órák előzetes egyeztetés után, megbeszélés szerint
– felmérések összegzése, tapasztalatainak felhasználása
– DITE védőoltás 6. osztályosoknak,  HPV védőoltás a 7.o. lányoknak az orvosi szobában,  és pótoltások az orvosi rendelőben; orvosi-védőnői szűrővizsgálat, a kiszűrt tanulók szakrendelésre irányítása, tisztasági vizsgálat – védőnő
– Iskolai KRÓNIKA szerkesztése
– SZKV összekötő
– iskolai HONLAP frissítése
– Iskolai FACEBOOK oldal frissítése
– ISKOLAALMA osztása és adminisztrálása 1-6. évfolyam
– ISKOLATEJ adminisztrálása 1-8. évfolyam
– könyvek, folyóiratok, kiadványok terjesztése (Novum- és Graph-Art Kiadók)
– faliújságok aktuálissá tétele alsósok és a 7.b osztály

Programok

2019. augusztus-szeptember havi program

augusztus

21.    8.00             Alakuló tantestületi értekezlet
28.   9.00-17.00 Tankönyvosztás
29.   8.00            Javítóvizsga
29.  13.00           Tanévnyitó tantestületi értekezlet
30.  10.00           Tanévnyitó konferencia igazgatóknak Kaposváron
30.  17.00           Tanévnyitó ünnepély

Az iskolavezetés által ellenőrzött szeptemberi feladatok aláhúzva.

1.  („A” hét) – tanuló-és felnőtt ügyelet megszervezése
– tűz- és balesetvédelem, házirend megbeszélése
– órarenddiktálás
– napközis csoportok /tevékenység,
– ebédeltetés megszervezése/
– felelősök kijelölése/benti cipő, hetesek, szekrény…/
2.      délelőtt    tankönyvosztás
2.      12.00-      5. osztályosok átadása
2.      17.00        Szülői értekezlet az 1.a osztályban
3.                        Igazgatói bemutatkozó látogatás az óvodában
és a művelődési házban
3-ig                    Éves beszámoló megküldése a tankerületnek
4.       15.30      Művészeti iskolások beiratkozása az aulában
10.     14.00      Körzeti diáksport tanévnyitó értekezlet
11.     17.00     ÖSSZEVONT SZÜLŐI ÉRTEKEZLET az egész
                          iskola szüleinek az aulában
                          utána a 4.o. 5.a, 5.b osztályban szülői értekezletek
15-ig                  Tankönyvek pótrendelése
16-től 13.00    Úszásoktatás beindítása a 3. osztályban (minden hétfőn)
16.        9.30     EFOP pályázati előadás
18.                     TÁMOP pályázat fenntartási időszakában EGÉSZSÉGNAP 1.
19-től 13.00    Úszásoktatás beindítása a 4. évfolyamon (minden csütörtökön)
25.      8.00     Fogorvosi szűrővizsgálat – 4. a osztály

1. héten   – a kiosztott nyilatkozatok begyűjtése, összesítése,
– fejlesztő foglalkozások megszervezése,
indítása SNI tanulók számára
6-ig            – KIR rendszer aktualizálása
– KRÉTA rendszer feltöltése
13-ig          – tájékoztató füzetek rendbetétele
– napközis foglalkozási terv elkészítése
– szaktantermek, szertárak rendbetétele, kulcsrend
– teremórarendek kifüggesztése a termek ajtajára
27-ig         – tanmenetek aktualizálása
– osztályfőnöki foglalkozási tervek elkészítése
27-ig        – szakkörök tematikájának elkészítése, résztvevők
névsorának leadása
– családlátogatások szükség szerint
– szociometriai felmérések készítése

szeptember folyamán:

– Jelentések, adatszolgáltatások a tankerületnek
és más adatkérőknek
– Vezetői megbeszélés –igazgató,
ighk., mk. vezetők részvételével
– TÁMOP pályázat fenntartási kötelezettség – kötelező programok,
foglalkozások szervezése lebonyolítása, adminisztrálása
– EFOP testvériskolai pályázat – foglalkozások, kötelező
programok szervezése lebonyolítása
– mesemondó hét a 4. osztály felkészülésével az alsó tagozaton
– Családlátogatás igény szerint az 1. és 5. osztályosoknál
– ÖKO munkacsoport megbeszélése
– Munkaközösségi megbeszélések szükség szerint
– Tanulmányi versenyek és vetélkedők, levelezős
tanulmányi versenyek hirdetése
– Színház-és Ifjúsági hangverseny látogatás megszervezése
– SZKV összekötő
– Iskolai KRÓNIKA szerkesztése
– HONLAP frissítése
– Iskolai FACEBOOK oldal frissítése
– DÖK munkájának indítása, gyűlések
– SPORT: házi foci-és kézilabda bajnokság a felső tagozaton
– Folyamatos kapcsolattartás a
Gyermekvédelmi Szolgálat családgondozóival
(jelzőrendszeri megbeszélések)
– TŰZRIADÓ próba
– Faliújságok aktuálissá tétele
– ISKOLAALMA osztása adminisztrálása – 1-6. évfolyam
– ISKOLATEJ adminisztrálása
– HPV védőoltás engedélyeinek begyűjtése a
védőnővel egyeztetve – 7.o. lányok
– Kötelező oltások, tisztasági vizsgálat – védőnő
– Diákigazolványok rendelése, pótlása
– könyvek, folyóiratok, kiadványok terjesztése
(Novum-, Graph-Art Kiadó)

Programok

2019. június havi program

1-12.                      Tartós tankönyvek leadása Bertáné Várai Ildikónak
osztályonként megbeszélt időpontban

3.     9.45               Pedagógusnapi köszöntő az SZKV részéről
3.                           „ Az én vakációm” c. rajzpályázat határnapja
3.     12.00            EFOP-3.1.8. pályázat keretében koncert a művelődési házban
4.     17.00             Nemzeti összetartozás napja – megemlékezés az aulában, koszorúzás a Trianon-szobornál
(iskolai és községi megemlékezés egyben)
5.     14.00             POK által hirdetett tanulmányi versenyek megyei díjátadója Kaposváron
6.     12.00-15.30 Étkezési térítési díj fizetése
7.     16.00            Óvodai búcsúzó ünnepély
11.    7.00-13.00 Étkezési térítési díj fizetése
11.                         Vigyázz, kész, pénz!” pénzügyi vetélkedő országos döntő
11.    14.00           Alsós munkaértekezlet
12.   14.00           Felsős munkaértekezlet
13-14.                   A tanulói öltözőszekrények rendbetétele, szekrénykulcsok leadása
14.    8.00            Iskolagyűlés a DÖK szervezésében a tornateremben– igazgatói dicséretek átadása
14.    9.00           „Kisballagás” – búcsú a diákoktól
14.   10.00          6. tanítás nélküli munkanap – DÖK sportnap, felsős
(TÁMOP fenntartás)
14.   14.00          „Utolsó osztályfőnöki óra” – 8. osztályosok
búcsúznak a pedagógusoktól az aulában
15.   9.00          BALLAGÁS – 8. osztály
17.   17.00           Művészeti iskola tanévzáró ünnepélye a KIKK-ben Siófokon
18.   17.00         TANÉVZÁRÓ ÜNNEPÉLY – bizonyítványosztás
18-19.                  Beiratkozás és visszairatkozás a művészeti iskolába Siófokon
20-22.                 Beiratkozás a középfokú iskolákba – végzős diákok
25. 8.00           Tanévzáró nevelőtestületi értekezlet
                            – év végi  beszámoló elfogadása, és a kompetenciamérés intézkedési
tervének elfogadása
25.   13.00       Pedagógusnapi összejövetel az aulában

 július

1-től                    Nyári napközis ügyelet kezdete (július 1 – augusztus 2-ig)
1-5.                      Iskolai ÖKO-tábor – Felsőszölnök (TÁMOP pályázat fenntartási időszak)
14-18.                 EFOP-3.1.8. pályázat keretében nyári tábor Vonyarcvashegyen
(B komponens)

 augusztus

24-28.               EFOP-3.1.8. pályázat keretében nyári tábor Balatonszemesen
(A komponens)

 június folyamán:

– TÁMOP pályázat fenntartási kötelezettség és adminisztrálás
– EFOP pályázatok adminisztrálás
– június havi jelentések a Tankerületnek
– ÖKO munkacsoport: éves munka értékelése
– munkaközösségi megbeszélések szükség szerint
– faliújságok aktualizálása 7.o.
– SPORT: házi focibajnokság felső tagozat
– MŰVÉSZETI ISKOLA: hangszeres vizsgák
– folyamatos kapcsolattartás a családgondozókkal, szociális segítővel, jelzőrendszeri megbeszélések
– iskolai KRÓNIKA készítése
– Iskolai FACEBOOK oldal frissítése
– iskolai HONLAP frissítése
– SZABADI SZÓ iskolai híreinek szerkesztése
– ISKOLAALMA osztása és adminisztrálása 1-6. évfolyamon
– ISKOLATEJ adminisztrálása 1-8. évfolyamon

Programok

2019. május havi program

1.             A munka ünnepe
2.            Tanulmányi kirándulások (1.o.,5.o., 6.a,6.b,7.a,7.b)
3.            TÁMOP-3.1.4-12/2-2012-0677. sz. pályázat fenntartási időszak EGÉSZSÉGNAP 2.
összekötve a Madarak, fák napjával
6.7.          Ásványkiállítás az aulában (Mondik Csaba)
28.  13:30 Esetmegbeszélő konferencia 2 tanuló ügyében
7.    14:00 Ifjúsági hangverseny 4. előadása Siófokon a KIKK-ben
8.    12:00-15.30 Étkezési térítési díj befizetése
9.             Diákolimpia atlétika megyei döntő III- IV. kcs. egyéni és váltó verseny
10.           Diákolimpia atlétika megyei döntő II- III. kcs. több-próba bajnokságMedvematek országos matematika csapatverseny Veszprémben
13.  16:00 Munkaértekezlet
15.    7:00-13:00 Étkezési térítési díj befizetése
15.   17:00 SZKV ülés
15-ig         Szülők tájékoztatása a gyenge tanulmányi eredményekről
16.   14-15 óra Bolhapiac az aulában DÖK szervezés
17.   13:30 Kabóca Bábszínház előadása a művelődési házban
20-24.     Év végi házi kompetenciamérés magyar, matematika – 2.3.4. évfolyam
22.   8:00-12:00 Országos Idegen nyelvi Kompetenciamérés a 6. 8. évfolyamnak
24.            MINI-KRESZ „Pindur-Pandúr” Ki mit tud országos vetélkedő Bp. 1.2. o. csapatok TÁMOP fenntartás
28.  13:30 Esetmegbeszélő konferencia 2 tanuló ügyében
29.            Év végi házi kompetenciamérés matematika, magyar – 5.7. évfolyam
29.   8:00-12:00 Országos Kompetenciamérés a 6. 8. évfolyamnak
31.            Színházlátogatás Budapestre – Légy jó mindhalálig – 8. osztály

JÚNIUS

1. (szombat) Gyermeknap – SZKV és Önkormányzati szervezés– osztályfőnökök hirdetik
4. 17.00 Nemzeti összetartozás napja – iskolai és községi ünnepély

folyamán:    „KINCSKERESŐ NAPOK” – alsó-felső tagozatos házi tanulmányi versenyek és eredményhirdetések

  • szépíró verseny az alsóban
  • szépíró verseny a felsőben
  • szépéneklő verseny 1-6. évf.
  • térképismereti verseny a felsőben 6-7. évfolyam

 

  • anyák napi ünnepségek az osztályokban
  • tanulmányi kirándulások 4.a, 4.b, 8.o.
  • óralátogatások
  • magántanuló beszámoló vizsgái (P.N.7.o.)
  • TÁMOP pályázat fenntartási kötelezettség: kötelező programok, foglalkozások szervezése lebonyolítása, adminisztrálása
  • EFOP pályázat – foglalkozások, kötelező programok szervezése lebonyolítása
  • május havi egyéb jelentések a Tankerületnek
  • tankönyvrendeléssel kapcsolatos teendők
  • szülői értekezletek
  • leendő 1. o. tanítók látogatása az óvodában
  • leendő 5.-es osztályfőnökök látogatása a 4. osztályokban
  • nyári jutalomtábor szervezése (TÁMOP fenntartás)
  • o. felvételi eredményeinek összegzése
  • NETFIT méréssel kapcsolatos teendők, adminisztrálás
  • napközis igények felmérése a 2019/2020-as tanévre
  • nyári napközis igények felmérése 1-6.o.
  • munkaközösségi megbeszélések szükség szerint
  • tanulók vizsgálata a Pedagógiai Szakszolgálatnál
  • DÖK gyűlések
  • ÖKO munkacsoport megbeszélései, Pályázatírás az Örökös Ökoiskola címért
  • folyamatos kapcsolattartás a családgondozókkal, szociális segítővel, jelzőrendszeri megbeszélések
  • iskolai KRÓNIKA készítése
  • Iskolai FACEBOOK oldal frissítése
  • iskolai HONLAP frissítése
  • ISKOLAALMA osztása és adminisztrálása 1-6. évfolyamon
  • ISKOLATEJ adminisztrálása 1-8. évfolyamon
  • könyvek, folyóiratok, kiadványok terjesztése (Novum-, Graph-Art Kiadó)
Programok

2019. április havi program

2. Tablókép-fotózás a 8. osztályosoknak és a pedagógusoknak
3. 14.00 Alapműveleti Matematikaverseny területi fordulója Siófokon a Beszédes iskolában
4. 14.00- Versmondó előválogató felső tagozatosoknak a művelődési házban
4-5. Siójuti tanulók havi buszbérletének rendezése, kiosztása
5. Színházlátogatás a Budapesti Operettszínházba az István, a király c. előadásra – a 8. évfolyamnak
8. 12.00-15.30 Étkezési térítési díj befizetése
8. 13.30- 15.00- Versmondó verseny alsó é felsős tagozatosoknak a Kossuth Művelődési Körben
9. 14.00- Német nyelvi vetélkedő az 5-8. évfolyamnak – TÁMOP pályázat fenntartási időszak
10-11. 15-18 óra Papírgyűjtés – SZKV szervezés
10. 14.00 Bendegúz Tudásbajnokság levelezős verseny megyei fordulója Siófokon
11. József Attila Szavalóverseny Balatonszárszón
11. 7.00-13.00 Étkezési térítési díj befizetése
11. 8.00-18.00 Leendő 1. osztályosok beíratása 1. nap
12. 8.00-17.00 Leendő 1. osztályosok beíratása 2. nap

12. 18.00-22.00 „Szakmák éjszakája” országos rendezvény 6-7. osztályosoknak és szüleiknek a szakképző iskolákban
16. Cseprekálné Sas Zsófia minősítő vizsgája a 2.a osztályban
16. 10.00 Holokauszt áldozatainak emléknapja – megemlékezés az aulában az 5-8.évfolyamnak
16. 11.00 EFOP-3.1.8. pályázat keretében érzékenyítő játékos csoportfoglalkozás a „B” komponensnek
16. 13.30-14.30 Népzenei műsor alsó tagozatosoknak a művelődési házban
17. 4. tanítás nélküli munkanap – Tavaszi nevelési értekezlet
25. Vigyázz, kész, pénz!” pénzügyi vetélkedő régiós fordulója 1 csapattal Pécsett
30. 12.00- EFOP-3.1.8. pályázat keretében Tarány Tamás koncert a művelődési házban („A” komponens)
30-ig Értesítések megérkezése a 8. osztályosok felvételi eredményéről

A tavaszi szünet 2019. április 17-től 23-ig tart. A szünet előtti utolsó tanítási nap április 16., kedd a szünet utáni első tanítási nap április 24. („B” hét szerda).

folyamán: „KINCSKERESŐ NAPOK” – alsó-felső tagozatos házi tanulmányi versenyek és eredményhirdetések
– Matematikaverseny 1-4.o.
– Szépolvasó verseny 5-8.o.
– Szépíróverseny 5-8.o.

óralátogatások
– Föld napja vetélkedő a Krúdy középiskolában Siófokon
– „Nyitott bíróság” előadás a Járásbíróság elnökének részvételével – 7.8. évfolyam
– Nagy Lúcia főiskolai hallgató hospitálása a 4.a osztályban
– tankönyvrendelés folyamata április 30-ig (KELLO felületen tankönyvrendelés előkészítése pedagógusoknak)
– Kréta e-napló és papíralapú napló folyamatos vezetése
– erkölcstan és hit- és erkölcstan tantárgyfelmérése a 2019-2020-as tanévre
– TÁMOP pályázat fenntartási kötelezettség-kötelező programok, foglalkozások szervezése lebonyolítása
– EFOP pályázat – foglalkozások, kötelező programok szervezése lebonyolítása
– április havi egyéb jelentések a Tankerületnek
– munkaközösségi megbeszélések szükség szerint
– kontrollvizsgálatok szervezése (BTM-es tanulók)
– óvodalátogatás, találkozás a nagycsoportosokkal, hospitálás megkezdése az óvodában
– tanulmányi helyzet és kiemelten a gyenge tanulmányi eredmény jelzése a szülőknek
– ÖKO munkacsoport megbeszélései
– folyamatos készülés 4 csapattal a Föld napja vetélkedőre
– folyamatos készülés a Bókay Árpád Országos Biológiaversenyre – 3 tanuló
– folyamatos készülés a Tudásbajnokság tanulmányi versenyre
– folyamatos készülés K&H versenyre 1 csapattal
– folyamat készülés a matematika, versmondó, és az iskolai tanulmányi versenyekre
– SPORT: Diákolimpia Atlétika több-próba egyéni és csapatverseny Zamárdin és Kaposváron
– NETFIT méréssel kapcsolatos teendők folyamatban április 26-ig
– DÖK gyűlések
– anyák napi készülődés
– védőoltás (HPV 7.o. lányok) és tisztasági vizsgálat – védőnő
– folyamatos kapcsolattartás a családgondozókkal, szociális segítővel, jelzőrendszeri megbeszélések
– iskolai KRÓNIKA készítése
– SZKV összekötő
– Iskolai FACEBOOK oldal frissítése
– iskolai HONLAP frissítése
– SZABADI SZÓ iskolai híreinek szerkesztése
– ISKOLAALMA osztása és adminisztrálása 1-6. évfolyamon – ISKOLATEJ adminisztrálása 1-8. évfolyamon
– könyvek, folyóiratok, kiadványok terjesztése (Novum-, Graph-Art Kiadó)
– faliújságok aktualizálása, alsósok és a 8. osztály

Aktuális

Beiratkozás

Kedves Szülők!

A borítékban található kitöltésre váró papírok közül az alábbiakat várjuk vissza kitöltve Önöktől a beiratkozáskor 2019. április 11-én (csütörtök) 8-18 óráig vagy 12-én (péntek) 8-17 óráig:

  • adatszolgáltató lap
  • nyilatkozat egész napos iskoláról
  • nyilatkozat hit-és erkölcstan/erkölcstanoktatásról
  • nyilatkozat sajtó megjelenésről
  • nyilatkozat hazautazásról
  • nyilatkozat életvitelszerű ott lakásról
  • nyilatkozat a gyermek törvényes képviseletéről, 2 oldalas – (a közös szülői felügyeleti jog gyakorlására (2014. március 15-től hatályos a Polgári Törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény XVIII. fejezet – A szülői felügyelet gyakorlása – előírásai az irányadók).

Kérjük, hogy az alább felsoroltakat is szíveskedjenek magukkal hozni a beiratkozáskor, 2019. április 11-én (csütörtök) vagy 12-én (péntek):

  • a gyermek születési anyakönyvi kivonata
  • a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány (lakcímkártya)
  • a gyermek személyi azonosító igazolványa (ha van)
  • a gyermek eredeti óvodai szakvéleménye (óvodából hozza)
  • nevelési tanácsadás keretében végzett iskolaérettségi szakértői vélemény,
  • sajátos nevelési igényű gyermekek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye
  • 3 vagy több gyermekes igazolás (ha van)
  • TB (tartós betegség) igazolása (ha van)
  • gyermekvédelmi kedvezményről szóló jegyzői határozat, GYVK (ha van)
  • hátrányos helyzetről, vagy halmozottan hátrányos helyzetről szóló jegyzői határozat, HH, HHH (ha van)
  • a Diákigazolvány igényléséhez a NEK igazolás – (a Kormányhivatalnál kell elintézni,  Diákigazolvány igényléséhez a NEK igazolást, további információ a 84/ 795-229-es telefonszámon kapható)
  • a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező nem magyar állampolgár esetén:
  • regisztrációs igazolás (határozatlan ideig érvényes), vagy
  • tartózkodási kártya (maximum 5 éves érvényességi idővel), vagy
  • állandó tartózkodási kártya (10 éves érvényességi idővel, amelyet a BÁH tízévente a feltételek vizsgálata nélkül megújít, EGT-állampolgárok részére határozatlan ideig érvényes).

A tanköteles korba lévő gyerekek vonatkozásában a szülő a tankötelezettség külföldön történő megkezdését az illetékes járási hivatalnak köteles bejelenteni. (Nkt. 91. §)

FIGYELEM!

A www.balatonszabadisuli.hu honlapunkon e-ügyintézéssel kapcsolatos információkat olvashatnak.

Balatonszabadi, 2019. március 29.

        Bogdánné Kovács Mária

igazgatóhelyettes sk.

Programok

2019. március havi program

4. 12.00 EFOP 1.3.8. pályázat keretében Huzella Péter koncert a művelődési házban(A komp.)
4. 16.00 Munkaértekezlet, előtte munkaközösségi megbeszélések
5. 17.00 Tájékoztató szülőknek a hit-és erkölcstan tantárgy választásáról (az egyházak képviselői)
6. 12.00–15.30 Étkezési térítési díj befizetése
7. 8.00 -Minősítési eljárás –Batizné Cseh Mária tanító
7. 14.00 József Attila Szavalóverseny megyei elődöntő 7.évf. (2 tanuló) –Kaposvár
8-ig Rajzok, ragasztások, hajtogatások készítése a Kossuth Művelődési Kör számára
8. 14.00 Országos Logo Programozási verseny regionális forduló (3 tanuló)–Kaposvár
9. szombat Diákolimpia mezei futóverseny körzeti döntő –Zamárdi
11. 7.00 –13.00 Étkezési térítési díj befizetése
12. Szakma Sztár Fesztivál Budapesten,a BNV területén –7. évfolyamos tanulók
14. 10.00 Iskolai ünnepély és utána koszorúzás a Kossuth-szobornál (felsősök vendéglátása a Kossuth Körben)
15. „Talpra Magyar” Együttfutás (B.szabadi, Siójut, Ádánd)községi rendezvény
18-22. Fenntarthatóság, környezettudatosság témahete, zárása az ÖKONAP lesz 22-én
21. 10.00 Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny iskolai forduló 3-6. évf.
21-22. Tanulói adatlap módosításának lehetősége –8. osztály
22. ÖKONAP –TÁMOP pályázat fenntartási időszakában
22. 14.00 nyelvÉSZ Nemzetközi Anyanyelvi Tanulmányi Verseny megyei fordulója
25. 16.00 Munkaértekezlet –Adatvédelmi szabályzat elfogadása, egyéb
25. Szülői értekezlet a 3. osztályban –téma: idegennyelv-választás
28. 9.00-12.30 EFOP 1.3.8. pályázat keretében a nyírségi testvériskola viszontlátogatása
29. 9.00-12.30 Természettudományi laborgyakorlatok a Perczel Mór Gimnáziumban–7. évf.
29. 14-15.30 Iskolahívogatónap leendő elsősöknek és szüleiknek
30. szombat Simonyi Zs. Kárpát-medencei helyesírási versenymegyei fordulója Kaposváron –1 tanuló

március folyamán: „KINCSKERESŐ NAPOK” –alsó-felső tagozatos házi tanulmányi versenyek, pályázatok
– környezetismeret 2-4. évfolyam
– szépolvasó verseny 3-4. évfolyam 28-án, csütörtökön 14 órakor
– rajzkiállítás 1-8. osztályosok munkáiból a Kossuth Művelődési Körben
– rajzkiállítás alsó tagozatosok munkáiból a gólyafigyelő szolgálat és az év kiemelt élőlényei témában
-március havi egyéb jelentések a Tankerületnek-óralátogatások
-Kréta e-napló folyamatos vezetése
-tankönyvrendelés folyamata elindul
-TÁMOP pályázat fenntartási kötelezettség
-kötelező programok, foglalkozások szervezése lebonyolítása
-EFOP pályázat –foglalkozások,kötelező programok szervezése lebonyolítása
-jelzőrendszeri megbeszélések
-munkaközösségi megbeszélések szükség szerint
-folyamatos készülés 4 csapattal a Föld napja vetélkedőre
-folyamatos készülés a Bókay Árpád Országos Biológiaversenyre–3 tanuló
-folyamatos készülés a Tudásbajnokság tanulmányi versenyre
-folyamatos készülés K&H versenyre 1 csapattal
-folyamatos készülés a Katasztrófavédelmi versenyre
-folyamat készülés a matematika, magyar nyelv, versmondó, prózamondó versenyekre
-ÖKO munkacsoport megbeszélései
-NETFIT méréssel kapcsolatos teendők
-SPORT:házimagasugró verseny
-DÖK: farsang értékelése, tanulmányi versenyek szervezésének segítése
-iskolai KRÓNIKA készítése
-SZKV összekötő
-Iskolai FACEBOOK oldal frissítése
-iskolai HONLAP frissítése
-ISKOLAALMA osztása és adminisztrálása 1-6. évfolyamon
-ISKOLATEJ adminisztrálása 1-8. évfolyamon-könyvek, folyóiratok, kiadványok terjesztése (Novum-, Graph-Art Kiadó)
-tisztasági vizsgálat, szűrővizsgálat -védőnő
-faliújságok aktualizálása, alsósok és az 5.osztály