4. Őszi szünet utáni első tanítási nap („B” hét hétfő)
5. 16.00 Munkaértekezlet a pedagógusoknak
5. 12.00-15.30 Étkezési térítési díj fizetése
6. 8.00 Fogászati szűrővizsgálat – 1.a osztály
6. 15.00 Judo bemutató a tornateremben 3.4.5. osztályosoknak
6. 8.00 Nyílt nap a Perczel Mór Gimnáziumban 8. évfolyam
7. 9.30 EFOP 1.3.8. pályázat keretében előadás (A komp.)
7. 17.00 Pályaválasztási középiskolai tájékoztató a középiskolák képviselőinek részvételével a 7. 8. évfolyamos tanulóknak és szüleiknek
8. Versmondó verseny az Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskolában Enyingen
8. 8.00 Nyílt nap a Baross Gábor Szakközépiskolában Siófokon 8.o.
9. 14.00 Idősek napja a Művelődési Házban – tanulóink szerepelnek
10. 14.00 Idősek napja a Kossuth Művelődési Körben – tanulóink szerepelnek
11. 7.00-13.00 Étkezési térítési díj fizetése
12. 8.00-11.00 Nyílt nap óvónőknek az 1. osztályokban
13. 8.00 Magyar nyelv napja alkalmából megemlékezés – 6. osztály
13. 8.00 Fogászati szűrővizsgálat – 1.b osztály
14. 8.00-9.45 Nyílt tanítási órák szülőknek a 2. 3. évfolyamon
14.15. Hüllőbemutató és ásványkiállítás az aulában
15. Mézes reggeli az iskolában, csatlakozás az országos kezdeményezéshez
16. 20.00 Jótékonysági bál a művelődési házban az SZKV szervezésében
18. 17.00 Szülői értekezlet – 5.b osztály
19. 17.00 Szülői értekezlet – 5.a osztály
20. 8.00 Fogászati szűrővizsgálat – 7.a és 7.b osztály
20. 8.00-10.45 Nyílt tanítási órák szülőknek a 4. évfolyamon
20. 9.00- Nyílt nap a Krúdy Gyula Szakközépiskolában Siófokon – 8. évfolyam
21. 8.00-12.35 Nyílt tanítási órák szülőknek a 5.6.7.8. évfolyamon
22-ig Adatok küldése a Oktatási Hivatalnak a 6.8. évfolyam
Kompetenciaméréséhez
25-ig Pedagógus portfólió feltöltés az OH felületére
26. 14.00- Őszi nevelési értekezlet
26. 14-16 óra Varga Tamás Matematikaverseny iskolai fordulójának megírása
26. Színházlátogatás Budapestre – János vitéz (5.a osztály)
27. 8.00 Fogászati szűrővizsgálat – 5.a osztály
27. 14.00 Színházlátogatás Siófokra – 3.a és 3.b osztály
29-ig Év eleji minimummérés eredményinek leadása matematikából és szövegértésből – 3. 5. évf.
November folyamán:
–Óralátogatások
– Vezetői megbeszélések minden kedden
– Munkaközösségi megbeszélések szükség szerint
– Havi elszámolás a tankerületben
– Jelentések, adatszolgáltatások a tankerületnek és más adatkérőknek
– Kréta e-napló ellenőrzése
– Fogadó órák előzetes egyeztetés után, megbeszélés szerint
– Gyenge tanulmányi eredmény jelzése a szülők felé 3-8. évfolyam
– DIFER mérés az 1. évfolyamon – november 29-ig
– Béndek Lola gyakornok mentorálása
– TÁMOP pályázat fenntartási kötelezettség, úszásoktatás a 3. és 4. évfolyamon
– EFOP testvériskolai pályázat – foglalkozások, kötelező programok szervezése lebonyolítása
– Tanulmányi versenyekre való jelentkezés (Varga Tamás-, Kenguru-, Zrínyi Ilona matematika versenyek)
– Folyamatos készülés a Tudásbajnokság tanulmányi versenyre
– Folyamatos készülődés a Bolyai Természettudományi csapatversenyre – 5. évfolyam
– Folyamatos készülés a Föld napja vetélkedőre
– Folyamatos készülés K&H versenyre
– Folyamatos kapcsolattartás a szociális segítővel és Gyermekvédelmi Szolgálat családgondozóival
– SPORT: Diákolimpia torna körzeti forduló 15-én
– ÖKO munkacsoport megbeszélései: fokozott odafigyelés szelektív hulladékgyűjtésre, szemétszedés
– Adventi koszorú készítése
– Védőoltások, szűrő-és tisztasági vizsgálatok – védőnő
– Iskolai HONLAP frissítése
– Iskolai FACEBOOK oldal frissítése
– ISKOLAALMA osztása és adminisztrálása 1-6. évfolyam
– ISKOLATEJ adminisztrálása 1-8. évfolyam
– Iskolai KRÓNIKA szerkesztése
– SZKV összekötő
– Alapítványi ülés
– könyvek, folyóiratok, kiadványok terjesztése (Novum- és Graph-Art Kiadók)
– faliújságok aktualizálása: alsósok és 7.a osztály